Як доїхати

Шановні гості Запоріжжя та мешканці нашого міста!

Дістатися до Музею історії запорозького козацтва та до історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» можна або на таксі, або особистим автомобілем, або за допомогою громадського транспорту.

Вашій увазі карта-схема найбільш зручних маршрутів якими можна дістатись до зупинок , що є найближчими до музею:

Карта-схема найбільш зручних маршрутів

  1. Червона смуга – маршрутне таксі № 46. Йде від зупинки вул. Олімпійська (Космічний мікрорайон) до зупинки вул. Піщана (Ленінський район) через залізничний вокзал Запоріжжя-1 та центральний автовокзал. Проїжджає весь проспект ім. Леніна. Вийти потрібно на зупинці магазин Молодіжний і пройти через парк та арочний міст на о. Хортицю до музею 2 км.
  2. Зелена смуга – тролейбус №3. Йде від Кінцевої зупинки Південного мікрорайону до зупинки вул. Піщана (Ленінський район) через залізничний вокзал Запоріжжя-1 та центральний автовокзал. Проїжджає весь проспект ім.  Леніна. Вийти потрібно на зупинці магазин Молодіжний і пройти через парк та арочний міст на о. Хортицю до музею 2 км.
  3. Синя смуга – маршрутне таксі №93. Йде від зупинки торговельний центр Ашан (Жовтневий район) до зупинки вул. Піщана (Ленінський район). Вийти потрібно на зупинці магазин Молодіжний і пройти через парк та арочний міст на о. Хортицю до музею 2 км.
  4. Чорна смуга – маршрут №50. Йде від зупинки проспект Металургів (Ленінський район) через острів Хортицю вул. Щасливу (Правий берег) та ДніпроГЕС по колу до проспекту Металургів. Вийти потрібно на зупинці біля Музею історії запорозького козацтва і пройти 500 метрів безпосередньо до музею. (на жаль цей маршрут не є достатньо стабільним).
  5. Крім того до зупинки магазин Молодіжний можна дістатись з Бородінського мікрорайону маршрутним таксі №15.

P.s. Щоб повернутись в місто маршрутними таксі № 46, 93 ,15 та тролейбусом №3 вам потрібно дістатись зупинки біля ресторану «Пальміра»(зупинка позначена на карті-схемі.).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *