Путівник

Компанія «Авантаж Медіа» за підтримки Запорізької міськадміністрації в особі міського голови Олександра Сіна і з участю співробітників Національного заповідника «Хортиця» під керівництвом гендиректора Максима Остапенка випустила туристичний путівник «Запорізький край для гостей».

Путівник являє собою зручний, яскраво ілюстроване видання російською та англійською мовами, обсягом 308 сторінок, яке вміщує в себе цікаві й корисні відомості, що дають уявлення про легендарного краю козацької слави.

Крім карти міста, історичної довідки та пам’яток Запоріжжя та області у путівнику є велика довідкова інформація про театрах і музеях, пунктах обміну валют і правилах дорожнього руху, замовлення авіа – і залізничних квитків, таксі, про сервісній структурі міста: готелях і компаніях, що надають послуги автопрокату, кафе, ресторанах і т. д.

«Головне завдання, яке ми ставили перед собою при підготовці путівника, — забезпечити максимальний комфорт гостям нашого міста, щоб враження від приїзду в Запоріжжі не захмарювалися побутовими проблемами і неможливістю спілкування на зрозумілій їм мові, — підкреслюють в колективі ТОВ «Авантаж Медіа». — Друкований путівник — також відмінний іміджевий подарунок, який містить необхідну інформацію, аби зацікавити туристів приїхати в наше місто».

Купити путівник «Запорізький край для гостей» можна, зробивши замовлення на сайті guide-zp.com.putevod_small1putevod_sma<img src=ll1″ width=”215″ height=”300″ class=”alignnone size-medium wp-image-195″ />

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *